Jak zbudować projekt Central Kitchen

- Aug 10, 2018-

Istnieje wiele przyjaciół z informacjami Heng Ding szefa kuchni. Co to jest pojęcie centralnej kuchni? Hengding Xiaobian przytoczyć kilka przykładów, wiesz, na przykład, możemy często zobaczyć prawdziwego Kung Fu, Yoshino, owieczka, KFC, McDonald's i innych produktów spożywczych, są standaryzowane przysmaki. Są one wszystkie produkty z centralnej kuchni.

Więc co należy się przygotować jeśli chcę zbudować projekt restauracja central kitchen?

Przygotowywania w centralnych kuchniach zawiera lokalizacji centralnej kuchni, ogólnie centralnej kuchni jest stosunkowo duży, tak, aby znaleźć odpowiednie miejsce do budowy lub remontu, jest pierwszym zagadnieniem. Oprócz budowy centralnej kuchni sam, również konieczność rozważenia centralnej pamięci masowej aranżacje, używany do przechowywania dostaw żywności kuchni centralnej, urządzeń pamięci masowej.

Istnieją również związanych udogodnień towarzyszących, takich jak personel życia, jadalnia personelu, jak również kotłowni i biuro obszaru, pojazd logistyki, parkingu i tak dalej.

Oczywiście istnieją również niektóre dokumenty systemu, które muszą być przygotowane, np. jak wybrać dostawców żywności, systemu zarządzania odpowiednich higieny, procedury kontroli produkcji, zakupu, akceptacji i zachowania składników żywności, wykorzystania systemu i przypomnieć, jak i usuwania problemów żywności i planów operacyjno-ratowniczych na problemy bezpieczeństwa żywności.

Powiedział Hengding commercial kuchnia: kuchnia centrum wczesnego projektu, planowanie i utrzymanie zasobów ludzkich potrzeb i zasobów materialnych, więc trzeba znaleźć zespół inżynierów profesjonalne commercial kuchnia.

commercial kitchen adjustable leg.jpg